Červenec 2007

Kočky

7. července 2007 v 11:33 Kočičky
Kotata hravá spící a líná

CHristina Aguliera

6. července 2007 v 21:58 Celebrity

Christina Aguilera

29.6.2007 00:25 | Celebrity

Christina Aguilera

Zpěvačka
Datum narození:
18.12.1980

Místo narození:
Staten Island, New York, USA

Znamení:
Střelec

Životopis:

Počátek svojí kariéry nastal v deseti letech, když Aguilera zpívala státní hymnu pro Pittsburgh Steelers, a ve 12-14 letech se objevovala v Mickey Mouse Clubu bok po boku dalších budoucích hvězd jako Britney Spears, J.C. a Justina z 'N Sync. Společnost Walta Disneyho natáčela celovečerní snímek Mulan a usilovně hledala interpretku výrazného hlasu, která by nazpívala úvodní skladbu Reflection. po dlouhém a náročném konkurzu padla volba jednoznačně na tehdy právě začínající zpěvačku Christinu. Bylo to vůbec poprvé, kdy společnost svěřila roli dosud neznámému hlasu i jménu. Poslézevšak všichni s úžasem zjistili, že jejich rozhodnutí bylo více než správné.

Nedlouho poté půvabná blondýnka získala nahrávací smlouvu a konečně vydala své debutové album. Prvním velkým hitem se stala skladba "Genie In A Bottle". V současné době je považována za největší konkurentku Britney Spears a velmi často je s ní srovnávána.

Emily Deschanal

6. července 2007 v 21:56 Celebrity

Emily Deschanel

29.6.2007 00:20 | Celebrity
Emily se narodila 11. října 1976 v L.A. Její otec Caleb Deschanel je známý kameraman, který e podílel mimojiné i na filmu Umučení Krista a Titanic. Její matka Mary Jo Deschanel je herečka, stejně tak jako jediná sestra Zooey. Emily vystudovala Bostonskou univerzitu - konkrétně její program tréninku profesionálního herectví. Studium ukončila s titulem bakalář divadelního umění. Emily se na plátně objevila poprvé v roce 1994 v komedii Může se to stát i vám. Dále hrála například menší roličky ve Spidermanovi 2 či Návratu do Cold Mountain. Kromě filmového plátna se Emily objevuje i na televizní obrazovce - např. v seriálech Crossing Jordan či Zákon a pořádek. V současnosti hraje hlavní roli v seriálu Bones jako Dr. Temperance Brennan (Kústka), společně s Davidem Boreanazem, který hraje agenta FBI Seeleyho Bootha. Je už 12 let vegetariánika, její prostřední jméno je Erin, žije částečně v Los Angeles a částečně v New Yorku.

Bloom Orlando

6. července 2007 v 21:55 Celebrity

Orlando Bloom

29.6.2007 00:35 | Celebrity

Orlando Bloom

Herec:

Datum narození: 13.01.1977
Místo narození: Canterbury, Kent, England, UK
Znamení: Kozoroh
Životopis: Orlando Bloom se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře "A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu "Wilde" (1997).

Další herecké vzdělání si Orlando Bloom doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Běhěm studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a za nedlouho jej propustili z nemocnice.

Stejně jako většina jeho známých ze studia se pokoušel získat roli v připravované trilogii Pána prstenů. Po mnoha zkouškách a výběrových řízeních si měl zahrát roli Faramira (který se objevuje v druhém dílu dvou věží), ale po schůzce s režisérem Peterem Jacksonem mu byla nabídnuta jedna z hlavních rolí Legolase Greenleafa. Role Legolase mu byla nabídnuta dva dny před dokončením studia v roce 1999.

Na roli Legolase se připravoval několik měsíců předtím, učil se jezdit na koni, střílet z luku a šermovat. Postavu, kterou ztvárnil je nesmrtelný 2 931 let starý elf s nadlidskými schopnostmi. Celá trilogie se natáčela na Novém Zélandě 18 měsíců. První díl Pán prstenů 1 - Společenstvo prstenu "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring" byl uveden do kin v roce 2001.Film se ihned stal absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách. Spolu s Elijahem Woodem (Frodo) Ianem McKellenem (Gandalf - čaroděj), Viggo Mortensenem (Aragorn řečený Chodec - člověk) a Liv Tyler (Arwen - elfka) se stali středem zájmu všech světových médií. Orlando má ve skutečnosti krátké tmavé vlasy, ale v trilogii se objevuje s dlouhou blond parukou.

Orlando Bloom se ihned po dokončení natáčení Pána prstenů vrhl na malou roli v dalším úspěšném filmu Černý Jestřáb sestřelen "Black Hawk Down". Druhý díl Pán prstenů 2 - Dvě věže "The Lord of the Rings: The Two Towers" byl uveden do kina o rok později a kopíroval úspěchy prvního dílu. Třetí pokračování Pán prstenů 3 - Návrat krále "The Lord of the Rings: The Return of the King" bylo uvedeno do kin v USA v roce 2003 a u počátkem roku 2004.

Roku 2003 také potvrdil svůj hvězdný status trhákem z produkce Jerryho Bruckheimera Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, kde si zahrál po boku Johnnyho Deppa a Keiry Knightley. O 3 roky později ztvárnil opět postavu Willa Turnera ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006) a v současné době natáčí již třetí pokračování Pirátů z Karibiku.

S dalších významných filmů jmenujme historické snímky Trója (2004) a Království nebeské (2005) a v neposlední řadě také film Camerona Crowea Elizabethtown (2005).

Julia Roberts

6. července 2007 v 21:50 Celebrity

Julia Roberts

29.6.2007 00:31 | Celebrity
Datum narození : 28.10.1967
Místonarození : Smyrna, Georgia, USA
Znamení : Štír
Julia Fiona Roberts spatřila poprvé světlo světa 28. října roku 1967. Dětství prožila v malém městě Smyrna v Georgii (USA) se svou matkou Betty-Lou, která působila jako herečka a pracovnice v církvi zatímco její otec Walter pracoval jako prodejce vysavačů, spisovatel a herec. Julia má dva starší sourozence - bratra Erica a sestru Lisu.
Julia nezažila příliš šťastné dětství. Ve čtyřech letech se jí rozvedli rodiče kvůli finančním potížím. Betty-Lou zůstala ve Smyrně s dvěma dcerami, kdežto Walter se společně se šestnáctiletým Ericem odstěhoval do Atlanty, kde po 6 letech zemřel na rakovinu. Kvůli silným brýlím a velké puse narážela často ve škole na posměšky od svých spolužáků. Později se ovšem rozhodla vzít svůj vzhled do vlastních rukou. Využila své velké pusy, ze které vytvořila "obchodní značku", sundala brýle, místo nichž začala používat kontaktní čočky, které ještě více zvýrazňovaly její kaštanové oči, a v neposlední řadě využila své vyšší postavy.
Jako malá holka si dlouho přála stát se veterinářkou a neměla ambice stát se herečkou. To se změnilo po dokončení Campbell High School ve Smyrně. Tehdy se Julia rozhodla spojit se svou setrou a bratrem v New Yorku, kde společně navštěvovali divadelní školu. Mezitím pracovala jako prodavačka obuvi. Zanedlouho podepsala smlouvu s modelingovou agenturou "Click", pro kterou pracovala do doby, kdy jí její bratr, který již působil ve filmovém průmyslu, přihrál její první roli ve filmu "Blood Red". Film nebyl zrovna úspěšný, ale díky němu se dostala do Hollywoodu. Ještě před tím si zahrála ve dvou televizních filmech. V roce 1988 si zahrála číšnici ve filmu "Mystic Pizza" a vedlejší roli ve filmu "Satisfaction" společně s Liamem Nelsonem. O rok později (1989) si zahrála ve filmu "Steel Magnolias" ( Ocelová magnólie ) společně se svým tehdejším snoubencem Dylanem McDermottem. Za roli v tomto filmu byla také poprvé nominovaná na Oscara, kterého ovšem získala o 12 let později.
V roce 1990, po natočení romantického filmu " Pretty Woman ", se z Julie stala herecká superstar a téměř přes noc se stala nejžádanější herečkou Hollywoodu. Noviny o ní psaly každý den a lidé po celém světě o ní mluvili. Najednou nemohla opustit svůj dům aniž by ji na každém kroku nedoprovázela ochranka před hordou reportérů a fotografů;. Tato doba byla pro ní trpkou zkouškou, začala velmi hubnout a začalo se mluvit o její závislosti na drogách, či o její anorexii, což se nakonec nepotvrdilo.

Jitka Čvančarová

6. července 2007 v 21:47 Celebrity

Jitka Čvančarová

Hraje zdravotní sestru Markétu. Postava je to sympatická - když ji nějaký muž zlobí, rozdává facky. Právě pracuje na dalších dílech. Po večerech se v divadlech mění v Roxanu či Marii Stuartovnu a má roli ve filmu Bestiář. Poněkud hektické přesuny z natáčení zvládá, ráda totiž řídí auto.
Jak se coby řidička vyrovnáváte s bodovým systémem?
Neodsuzuji ho úplně, ale jsou v něm do očí bijící hlouposti a nedostatky. Teď jsem na tom tak, že jdu v září před komisi městského úřadu obhajovat prošlou technickou kontrolu.
A jéje. Přistižena při náhodné kontrole?
Ano, je to moje selhání. Ovšem podle nového zákona to je obrovský problém, kterým jsem ohrozila nejspíš celou planetu. Hrozí mi deset tisíc korun pokuty, pět bodů dolů a můžou mi sebrat řidičský průkaz. Za prošlou technickou dostanete tři tresty, podobně jako kdybyste třeba seděla za volantem úplně opilá. Připadá mi to nesmyslné a cítím se pobouřena. Obzvláště, když tento nový zákon nedodržují ani vysocí činitelé, kteří se za to nejenže nestydí, ale nemají v sobě ani tolik cti, aby opustili své posty. Je mi z toho nevolno!
Nesnažila jste se na policejní hlídku zapůsobit svým šarmem?
O to se nepokouším. Je naprosto v pořádku, když za svou chybu zaplatím. Ovšem odpovídajícím trestem, který je pro všechny stejný. Myslela jsem si, že doba "nadlidí" u nás již dávno pominula. Byla to nejspíš má chybná naivní představa.
Jezdíte autem často?
Denně. V sezoně nejméně třikrát týdně z Prahy do Brna a zpět. Hraji tam v Městském divadle a v Divadle Bolka Polívky, takže na dálnici trávím hodně času. Byly dny, kdy jsem od šesti ráno natáčela Ordinaci, odpoledne sedla do auta a jela do Brna. Odehrála jsem například Marii Stuartovnu a vracela se zpátky do Prahy. Třikrát do týdne. Někdy jsem si cestou zpět, už před Prahou, nahlas opakovala: dojeď, dojeď..., abych neusnula.
Mají policisté šanci přistihnout vás i při jiných přestupcích?
Snad ne. Jsem už vyježděná řidička. Vím, že se obvykle pohrdlivě říká: no jo, ženská za volantem. Taky si občas všímám žen, které jedou nejistě. Ale většinou za to nemůžou. K autům se doma nedostanou. Chlapi jim je odmítají půjčovat, takže nemají možnost získat praxi. I když dnešní mladší generace je na tom líp. Hodně žen si auto koupí samo.
Takže motoristický magazín Autosalon, který moderujete, vás baví. Já si původně říkala, že tam jste jen jako půvabná tvář, aby se bylo na co dívat. A teď vidím, že máte k autům opravdu vztah.
Ano, vášnivý.
Proč pendlujete mezi Prahou a Brnem? Vždyť seriál vás uživí, mohla byste odpočívat.
Studovala jsem v Brně muzikálové herectví na JAMU. Už na fakultě jsem byla v angažmá v Městském divadle a dostávala jsem úžasné role. Jsou to ta první profesionální "prkna", takže mě k tomuto divadlu bude vždy poutat jakýsi mateřský vztah. No a v poslední době se mi sešlo hodně práce. První půlka roku byla tak hektická, že jsem padala únavou. Když jsem se v noci vrátila z Brna do Prahy ještě jsem se musela učit texty. Po třetí ráno jsem na chvíli usnula a v sedm jsem už točila Ordinaci. To tak bývá, že někdy je v životě všeho moc najednou nebo nic. Teď už prožívám klidnější období.
Nejste tak trochu workoholička? Nebo si říkáte, že by mladá herečka neměla nic odmítat, aby se co nejvíce prosadila?
Měla jsem štěstí, že jsem nikdy nic nemusela dělat jenom pro peníze. Každá nabídka, kterou jsem dostala, mě bavila. Tak je to i se seriálem Ordinace. Ale přiznávám, že někdy může být opravdu těžké něco odmítnout.
Proč?
Každá věc vás může posunout k dalším kontaktům. Zatím mi práce většinou přinesla další práci. Například režisér Petr Kracik se mnou pracoval na představení Nana v Brně a na jeho základě mě pak pozval hostovat na Palmovku, kde šéfuje. A je lepší, když je moc práce, než když není do čeho píchnout.
Je role v seriálu především možnost, jak si nadlouho zajistit slušný příjem, nebo je to opravdu zajímavá práce?
Některé seriály jsou lepší, některé ne. Ale každý herec ví sám nejlépe, co chce a co nechce dělat, a co naopak pro obživu musí dělat. Nedávno jsem četla povídání Jana Hřebejka o Janě Brejchové. Psal, že na ní obdivuje nejen to, že je skvělá herečka a osobnost, ale i to, že není "rozmělněná a rozpuštěná" v dalších aktivitách, jako jsou dabingy a seriály. Asi nechtěl nikoho urazit a možná jsem to nepochopila správně, ale připadalo mi to tvrdé. Nemyslím, že natáčení seriálu je rozmělnění hereckého talentu, spíše naopak. Já jsem se při takové práci i spoustu věcí naučila.
Kromě seriálu si držíte i místo u divadla. Proč?
Hraji asi v šesti divadlech. Nedá se tím sice nijak výrazně uživit, ale mě to působí obrovskou radost, a navíc mě ta práce posune někam dál. Herecký trénink je velmi důležitý, mohu ho pak zúročit před kamerou. Moje zatím poslední premiéra byla teď v létě pro Divadlo v Celetné, kde jsem dostala příležitost nastudovat s režisérem Jakubem Špalkem Roxanu v Cyranovi z Bergeraku. Byla to pro mne velmi poctivá a přitažlivá práce.
Čtete kritiky na svá představení?
Přiznávám, že čtu, i když si říkám, že bych někdy neměla.
Vystudovala jste stavební průmyslovku, takže to na velkou lásku k divadlu asi nevypadalo.
Jsem černá ovce rodiny. Rodiče chtěli, abych ve stavařině pokračovala. Představovali si pro mě "slušné" povolání. Doufali, že by ze mě mohla být architektka. Herectví brali jako cosi ne úplně důstojného, prostě komediantství. Jenže já jsem odmala zpívala a ráda se předváděla.
Jak jste rodiče přesvědčila?
Konzervatoř se prosadit nedala. Ale po maturitě jsem si našla muzikálové herectví na JAMU, a to už mě zastavit nedokázali. Táta byl demokratičtější, ale maminka byla velmi nesmlouvavá.
Změnila názor?
Nevynechá teď jedinou mou premiéru, ale ve skrytu duše by stejně asi radši chtěla tu architektku. Rodiče nikdy nepřijeli na žádné z mých studentských představení. Spolužákům se na ně sjížděly celé rodiny a mně nebylo tak úplně jedno, že se na mě nikdo nepřijel podívat. Přišli až na mou první profesionální premiéru Lízy v My Fair Lady v Městském divadle v Brně. Ale jinak jsou skvělí, jen jim to trochu trvalo.
Pokud vím, dostala jste se s divadlem i do zahraničí.
Ještě při škole jsem hrála v angličtině a v němčině Mariu ve West Side Story. Projeli jsme skoro celou Evropu.
Jsou v jiných zemích lidé zvědaví na muzikál v podání neznámých mladých herců z Česka?
Hráli jsme i pro tři a půl tisíce lidí. Agentura, která spolupracuje s ředitelem brněnského divadla Stanislavem Mošou, koupila naše představení pro jednotlivá divadla. Na místě udělali kampaň a my pak měli vždycky plno.
Cestujete ráda?
Velmi, jen mi teď pracovní zátah dovoluje málo výletů. Naposled, když byla ta velká vedra, jsme se jeli s přítelem zchladit do Alp na ledovec. Dá se tam lyžovat i v létě. Ještě se chystám do Paříže, kterou miluji a mám tam přátele. Jen, protože Francouzi ze zásady nemluví anglicky, se jim snažím jít naproti a musím se naučit francouzsky. Zatím jsem ovšem ve fázi, kdy mi na stole dlouho leží knížka pro začátečníky a já se ne a ne dostat dál.
Co vás zaměstnává teď?
Právě natáčím film Bestiář režisérky Ireny Pavláskové. Hraju kamarádku hlavní představitelky.
Co vaše seriálová zdravotní sestra Markéta? Objeví se v nových dílech, nebo vás autorka odstraní, jak se v seriálech stává?
Točíme nové díly od července. Moje postava dostala větší prostor. S Ondřejem Sokolem, který nastoupí jako nový pediatr, budeme tvořit jeden z nových párů. Přiznávám, že na šéfscenáristce Lucii Konečné občas vyzvídám, co se mnou zamýšlí dál. Jestli bude co hrát, jak se Markéta bude vyvíjet... Ale vyzvídám, i co bude s ostatními. Jsem prostě zvědavá.

Sběratelé kostí

6. července 2007 v 21:43 Sběratelé kostí

Sběratelé Kostí


Orlando Bloom

6. července 2007 v 21:38 Piráti z Karibiku
Orlando se narodil 13.1.1977 v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své maty se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře "A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu "Wilde" (1997). Další herecké vzdělání si doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Během studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a zanedlouho jej propustili z
nemocnice. Stejně jako většina jeho známých ze studia se pokoušel získat roli v připravované trilogii Pána prstenů. Po mnoha zkouškách a výběrových řízeních si měl zahrát roli Faramira (který se objevuje v druhém dílu Dvou věží), ale po schůzce s režisérem Peterem Jacksonem mu byla nabídnuta jedna z hlavních rolí Legolase Greenleafa. Role Legolase mu byla nabídnuta dva dny před dokončením studia v roce 1999. Na roli Legolase se připravoval několik měsíců předtím, učil se jezdit na koni, střílet z luku a šermovat. Postavu, kterou ztvárnil je nesmrtelný 2931 let starý elf s nadlidskými schopnostmi. Celá trilogie se natáčela na Novém Zélandě 18 měsíců. 1.díl byl uveden do kon v orce 2001. Film
se ihned stal absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách. Spolu s Elijahem Woodem, Ianem McKellenem, Viggo Mortensenem a Liv Tyler se stali středem zájmů všech světových médií. Orlando má ve skutečnosti krátké tmavé vlasy, ale v trilogii se objevuje s dlouhou blond parukou. Orlando ihned po dokončení natáčení Pána Prstenů se vrhl na malou roli v dalším úspěšném filmu Černý jestřáb sestřelen "Black Hawek Down".

Keira Knightley

6. července 2007 v 21:35 Piráti z Karibiku
Narodila se 26.3.1985. Keira je dcerou herce Willa Knightleyho a divadelní autorky Sharman Macdonaldové. herectví se věnuje od dětství. Keiře byly pouhé 3 roky, když poprosila svého otce a matku, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverové a Ruperta Gravese. Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové, za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham získala cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux. Ztělesnila pstavu Lary v nové TV verzi Doktora Živaga a v Hollywoodu se prosadila úlohou guvernérovi dcery Elizabeth Swann v divácky úspěšném dobrodružném snímku Piráti z Karibiku.Přestože v době natáčení filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly oslavila teprve 18. narozeniny a má na svém kontě už několik významných filmů. Jako Jackie Price zazářila roku 2005 ve filmu režiséra Johna Mayburyho, Svěrací Kazajk, kde si zahrála po boku Adriena Brody. Keira
četla scénář Svěrací kazajky, když v Dublinu točial roli Guinevry ve středověkém akčním dramatu Král Artuš. Byl to vzrušující kreativní scénář a role, kterou jsem ihned přijala. Ostatní scénáře, které jsem v té době dostala, byly různé variace na to samé: na pěknou, mírně norvózní Bitku, ale role Jackie je role ranění postavy, která potká muže potýkajícího se s traumatem. Není obvyklé, že by se ve filmech objevovali lidé, kteří jsou uprostřed nějakého sebezničujícího procesu. Když měla Keira den volna z natáčení Krále Artuše, přestože zroovna bojovala s nepříjemnou otravou jídlem odjela do Londýna na schůzku s Mayburym a producenty, aby si promluvili o svěrací kazajce. Zjistila ale, že se jedná o pracovní oběd: "Celou dobu jsem se snažila nezačít zvracet na lidi, se kterým jsem toužila pracovat na dalším filmu". Mayburyho slova tenkrát jen málo pomáhala Knightley od pocitu nevolnosti:"Řekl mi, že si nemyslí, že bych se na roli hodila, a že mě chce". Pokud by mi tu roli nedal, znamenalo by to, že se dalších 20 let mučila v korzetech. Ve stejném roce se dále
objevila v roli Elizabeth ve filmu režiséra Joe Wrighta Pýcha a předsudek, za kterou byla
nominována na Oscara a Zlatý Glóbus. Pokračovala rolí modelky Domino Harvey, která opustí svou kariéru a stane se lovkyní lidí v akčním dramatu režiséra Tonyho Scota. Roku 2006 si znovu zahrála roli Elizabetg Swann ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. V současné době dotočila 3.pokračování.

Johny Depp

6. července 2007 v 21:33 Piráti z Karibiku
Něžný pirát Johnny je prostě cool! Ani fakt, že se usadil s přitelkyní Vanessou Paradis, s kterou má dvě děti, nec nemění na tom, že v jádru zůstává stále rebelem. kašle na Hollywood, užívá si opravdového života na francouzském venkově. Johnnyho fascinují hoky, které nejsou ani trochu umělé. Oceňuje jemnou krásu, charizma a silnou osobnost. Pokud vypadáš jako Paris Hilton, těžko ho sbalíš...
Jeho temná minulost
Je hollywoodskou megahvězdou. Zbožňují ho fanoušci na celém světě. Ale Johnny Depp si prožil i hořké časy...Až do 22. května 1999 se můj život podobal noční můře. Teprve s narozením dcerky Lily-Rose jsem se stal skutečným člověkem! Johnny Depp (44) mluví o své temné minulosti a zamyšleně si hladí bradku. Dřive proslul spíš šílenými excesy než přemýšlivostí. Počátkem roku 1999 ho při potyčce s fotografem zatkla policie před jednou londýnskou restaurací. Nebyl to jeho první konflikt se zákonem. V roce 1993 se před Johnnyho klubem Viper Room v Los Angeles zhroutil herec River Phoenix. Později se ukázalo, že zemřel na předávkování drogami. Johnny byl obžalován z údajného obchodu s narkotiky ve Viper Room - ale nikdy nebyl odsouzený. "S drogami jsem začal experimentovat hodně brzy. Byl jsem vážně hloupý, myslel jsem si, že to patří k věci, když se někdo chce stát hvězdou,"přiznává dnes otevřeně Johnny. O rok později došlo k dalšímu skandálu: V drogovém opojení zdemoloval v New Yorku hotelový pokoj! Zklidnit ho nedokázala ani jeho zehdejší dívka, supermodelka Kate Moss (33). Dnes se Kate jako přítelkyně britského skandálního hudebníka Petea Dohertyho (28) objevuje na titulních stránkách časopisů z podobně smutných důvodů. Pro Johnnyho byl rozchod s Kate prvním krokem k lepšímu životu. Ovšem teprve jeho nynejší partnerka, francouzská zpěvačka Vanessa Paradis (34) přivodila v roce 1999 obrat k lepšímu - o celých 180 stupňů! Dnes už si Johnny uvědomuje, že mnohé v jeho dřívějším životě bylo špatné. "V 15 letech jsem odešel ze školy, abych se stal rockovou hvězdou. Potom už zbývala jen jedna možnost: Buď se proslavím, nebo spadnu na dno." Osud mu byl naštěstí nakloněný. Dnes je Johnny oslavovanou filmovou hvězdou. "Ale kdyby se chtěly moje děti dopustit stejných chyb jako já, vytahám je za uši!" ušklíbne se.
Johnny Depp
Narozen: 9.6.1963
Po smrti dědečka Johnyho si jeho otec našel práci v Kalifornii. Toto období se jeho rodina stěhovala z místa na místo, často bydleli v motelu. Johnny toto období překonával uleváním, od 12 kouřil a na střední škole propadl drogám. Vysvobozením se pro něj stal rozvod rodičů a hlavně to že dostal k narozeninám kytaru. Přestal se poflakovat a založil skupinu Flame. Tuto dobu však ještě vůbec nepomýšlel na to že by mohl být hercem a tak jako u většiny herců rozhodla náhoda. oženil se s filmovou maskérkou Lori Allisonovou a ta ho seznámila s hercem Nicolasem Cagem. První roli si zahrál v horou Noční můra v Elm Street. Johnnyho slávu však neodstartoval film, ale seriál Jump Street 21, kde se objevoval 3 sezóny. V té době se všichni mysleli, že ho čeká osud každého seriálového herce, ale přišlo osudového setkání s režisérem Timem Burtonem. Těžko říst jestli Burton proslavil Johnnyho nebo naopak každopádně si padli do noty a jejich spolupráce zahrnuje jednu bizardnost za druhou. Jejich 1. společný výtvor Střihoruký Edward zajistil Johnnovi obdiv diváků a úctu kritiků. Proto nic nebránilo tomu, aby se nevrhli do dalších skvělých projektů, tak se vrhli do filmů např. Ed Wood, Ospalá díra, muzikál Mrtvá nevěsta a pohádka Karlík a továrna na čokoládu. Potom přišli velice úspěšní Piráti z Karibiku a Johnnovi tato role velmi sedla. Nyní se připravuje na ztvárnění Freddieho Mercuryho a ruského agenta Litviněnka. O práci se Johnny v následujících letech opravdu nemusí bát. Teď žije s herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradisovou a má dvě děti - dceru Lily-Rose a syna Jacka.

Vtipy

6. července 2007 v 21:29 Vtipy

Vtipy všeho druhu

Pepíček, celý bledý, přijde do lékárny: "Máte nějaké prášky proti bolesti?" "A co tě bolí, chlapečku?" "Ještě nic, ale tatínek si právě prohlíží moje vysvědčení."
Jde takhle vecer blondyna po chodníku a na lampě uvidí inzerát:
"Prodáme byt 3+1, prosíme zájemce, aby jen zaklepali."
Najednou jde okolo policajt a ptá se blondynky klepající na lampu.
"Copak to děláte?"
Blondynka: Ále, visí tu inzerát a tak zkouším, jestli mi otevřou.
Policajt se podívá nahoru na lampu a říká:
"Ale svítěj, takže by měli být doma."
Dvě blondýnky na nádraží:
"Prosím vás, pane průvodčí, odveze mě tento vlak do Kolína?" ptá se první blondýna.
"Ne, slečno," odpovídá průvodčí.
Druhá blondýna na to: "A mě?"
Stojí blondýnka na břehu řeky. Zastaví u ní kamion a řidič se ptá: "Slečno, prosim vás, kde se to tu dá přebrodit?" Blondýnka se na něj podívá a řiká: "No hned tady jak stojíme." Kamion vjede do řeky a celý zmizí. Blondýnka kroutí hlavou a říká si pro sebe. "To je zajímavý, před chvilkou tudy šly kačenky?!"
Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká:
"Slečno, Váš pes nemá košík."
"Ale my nejdeme nakupovat."
"Promiňte, to jsem nevědel."
Blondýnka a brunetka skáčou z mrakodrapu.Kdo dopadne dřív?
Brunetka,protože blondýnka se v každém patře ptá na cestu!
Vite proc leje blondynka vodu do pocitace?
Aby mohla surfovat po internetu!
Přihlásily se tři ženské do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche.
Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka.
Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá:
"Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty zbylé dvě soutěžící používaly ruce!"
Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí.
Vtom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání.
První blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala.
Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave.
Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první.
Stane se z ní zrzka, najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje.
Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.
Přijde blondýnka do rakouského supermarketu a říká: "Chtěla bych dvě tužkové baterie."
Prodavačka nechápavě odpovídá: "Wie bitte?" No a blondýnka na to: "Nabité, ty krávo!!!"
Přijde zoufalá blondýnka po natankování benzínu za pumpařem a prosí o pomoc: "Zabouchla jsem si v autě klíče. Nemůžete s tím něco udělat?" "Teď nemám čas, ale dám vám háček a tím si auto otevřete," říká pumpař. Blondýnka odejde ke svému autu. Za chvíli vstoupí pán a strašně se směje. Pumpař se ho ptá: "Co se stalo?" "Ale, venku se nějaká blondýnka snaží otevřít auto háčkem." "A co má být? Však jsem jí to poradil já," říká pumpař. A pán na to: "No ale uvnitř sedí druhá blondýnka a ta jí říká: "Doprava, ne, ještě kousek, teď doleva..."
Volá jedna blondýnka druhé a ptá se jí: "Prosim tě poraď mi co mám dělat s horkou vodou? Zalila jsem si kafe a zbyla mi."
Druhá ji odpoví:" Dej ji do mrazáku, teplá voda se hodí vždycky.
Muž se dostane do letadla a zjistí, že byl posazen vedle roztomilé blondýnky. Okamžitě se k ní otočí a udělá "první krok".
"Víte", říká, "slyšel jsem, že let lépe utíká, pokud se dáte do hovoru se společným pasažérem. Pojďme si tedy povídat."
Blondýna, která si zrovna otevřela knihu, ji pomalu zavře a řekne muži,
"O čem byste se chtěl bavit?"*
"Hmm, nevím," řekne muž. "Což takhle nukleární energie?"*
"OK," řekne blondýna. "To by mohlo být zajímavé téma.
Ale nejdříve mi dovolte se na něco zeptat jako první. Kůň, kráva i jelen jedí to samé - trávu. Nicméně jelen vyloučí malé kuličky, kráva placatou koblihu a kůň vdolek ze suchých hoven. Proč si myslíte, že to tak je?"
Muž je ohromen. Až nakonec odpoví,
Nemám nejmenší tušení."
"Tak mi řekněte," odvětí blondýna, "Jak je možné, že se cítíte kvalifikovaným pro diskusi o nukleární energii, když neznáte ani hovno?"
*Probíhá soutěž, kdo se dřív zasměje.Soutěží blondýna, bruneta a černovláska.Pravidla soutěže jsou jednoduchá - dívkám se budou vykládat vtipy a když se jim nezasměje tak může postoupit o schod nahoru když ne tak vypadává ze hry.
Moderátor začíná říkat vtipy.Bruneta vypadne na 5 schodě, černovláska na 35. blondýna jde stále dál, v tom je na 101 schodě a začne se smát, moderátor ale žádný vtip neřekl
Moderátor se ptá blondýny čemu se směje a ona mu řekne, že konečně pochopila ten první VTIP.
Povídají si dvě blondýnky:
"Četla jsi Shakespeara?"
Druhá se "zamyslí" a zeptá se:
"Kdo to napsal?"
Blondýnka si objednala pizzu. Číšník se ptá, jestli ji chce rozřezat na šest nebo dvanáct kousků.
"Šest prosím, dvanáct bych jich nikdy nesnědla."
Dívá se bruneta s blondýnou na zprávy v pět hodin. Sebevrah chce ukončit svůj život skokem z mostu.
"Vsaď se o stovku, že skočí!" - řekne bruneta.
Tak se vsadí. Kdyř bruneta vyhraje, blondýna jí dává peníze, ale bruneta se brání:
"Hele, to já nemůžu vzít, víš, já se ti přiznám - viděla jsem zprávy ve čtyři..."
"Já je viděla taky, ale nikdy bych nevěřila, že to udělá zase!"
Profesor chemie napsal na tabuli vzorec HNO3 a vyvolal Pavla, který podřimoval v lavici: "Co je to za vzorec?" "Mno," koktá Pavel, "mám to na jazyku..." "Proboha, honem to vyplivni, to je kyselina!"
Paní učitelka říká: Tak děti na zítřek si vymyslíte větu na slovo rýč. Na druhý den jako jediný se hlásí Pepíček, učitelka se zamyslí Pepíček známý sposták rýč rýč na to však nic sprostého vymyslet nejde, tak ho vyvolá a Pepíček říká: "Na zahradě máme jamku a v ní drbe taťka mamku a já stojím u rýče, kurva to mám rodiče!"
Všeobecné znalosti
Soudružka učitelka se ptá dětí:
"Děti, kdo ví, jak se jmenoval nejvýznamnější člověk 20. století?"
Nikdo se nehlásí.
"No děti, kdo správně odpoví, dostane čokoládu."
Přihlásí se Pepíček a říká:
"Vladimír Iljič Lenin."
"Výborně, pojď si vzít čokoládu!"
Pepíček vezme čokoládu a když si sedá do lavice, říká si potichu:
"Sorry, Rambo, ale obchod je obchod."
Debil v lese
Jde takhle debil po lese a najednou před sebou spatří obrovského hřiba,
napřahuje nohu a říká:
"Jé, hele, houba."
Najednou hřib zvedne klobouk a sděluje milému debilovi, že je dědeček hříbeček a
že mu splní tři přání. A debil říká:
"He, já už nechci být debil."
"He, já už nejsem debil, já se z toho podělám."
"Jé, ja se podělal, sem já to ale debil."
"Jé, hele, houba..."
Jednoduché počty
Učitel k žákovi:
"Kdybys měl sedm jablíček a já tě o dvě poprosil, kolik by ti jich zůstalo?"
"Sedum!"
Motivace
Proč se lidi hlásí na vysoko školu?
Aby dostali kolej a přístup na Internet.
Přijde zajíc do baru, vykasá si rukávy a zařve: "Kdo mi zmlátil bráchu?!" "Já!" zvedne se medvěd. "A co má být?" "Ále...nic...dobřes udělal...
Stojí zajíc v lese na pařezu, a máchá kolem sebe packama v boxerkách. Jde kolem liška : "Hele, zajíci, co blbneš?" "No, víš, trénuju teď box, a až budu mít formu, tak namlátím medvědovi. Za chvíli jde okolo vlk a říká : "Hele, zajíci, co to děláš?" "No, víš, trénuju box, a až budu mít formu, tak namlátím medvědovi. Za chvíli jde kolem medvěd : "Čau, zajíci, co to tady děláš?" "Ale, skáču tady na pařezu a kecám a kecám... "
Sedí dvě opice na palmě a jedna jí banán. Druhá se ptá: "Co to děláš?" "Jím banán." "A proč je takový hnědý?" "Protože ho jím podruhé."
"Mravenče, proč utíkáš z lesa?" "Bojím se, že mě seberou policajti." "A cos provedl?" "Nic. Ale někdo znásilnil slonici, a já nemám alibi."
Letí netopýr nocí a najednou prásk - narazí do stromu. Sebere se, srovná křídla a letí dál. Za chvíli zase - prásk do skály. Zatřese hlavou dá si dolů z uší sluchátka a říká: "Sakra, já se s tím walkmanem jednou zabiju."
Zajíčku, proč máš tak krátké uši?" "Protože jsem romantik." "Tomu nerozumím." "Včera jsem seděl na louce a poslouchal jak zpívá slavík. Tak jsem se zaposlouchal, že jsempřeslechl sekačku...
Kohout, pes a vůl přijdou k předsedovi JZD s výpovědí. Ten se diví, proč chtějí odejít a zvířátka vysvětlují. Kohout povídá: "Kokrhám už ve tři hodiny a lidi přijdou do práce stejně až v jedenáct. Koho by taková práce bavila?" Pes povídá: "Já tady přes noc hlídám a lidi si klidně kradou ve dne. Koho by taková práce bavila?" A vůl povídá: "Podívej, předsedo, když jsi tady ty, tak já už tu přece být nemusím."
Liška s medvědem nemají co dělat a tak si řeknou, že zmlátí zajíce. Aby to nebylo jen tak, rozhodne medvěd: "Když bude mít čepici tak ho zmlátíme, že má čepici a když ji mít nebude, tak proto, že ji nemá." Tak jdou za zajícem a liška říká: "Ahoj zajíci, kde máš čepici?" Zajíc říká: "Nemám." Tak ho zmlátí, že se nemůže pohnout. O pár dní později nemají co dělat a tak, že zase půjdou zmlátit zajíce. A aby se neopakovali a tak liška říká: "Budeme chtít cigarety, a když budou bez filtru tak ho zmlátíme za to, že jsou bez filtru a když budou s filtrem, tak ho zmlátíme za to že jsou s filtrem." Tak jdou za zajícem a medvěd říká: "Ahoj zajíci, máš cigarety?" Zajíc na to: "S filtrem nebo bez filtru?" Vtom ho medvěd začne strašně mlátit a řvát na něho: "Ty hajzle, kde máš čepici!!!"
Víte, co se stane z komára, když si vezme viagru?
Šicí stroj!
Zvířátka jela na dovolenou a chovala se jako lidé. Lišák jel s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec jel sám a čekal, která svině se k němu přidá!
Leží moucha na zádech a klepe nožičkama. Letí kolem druhá moucha a ptá se:
"Aerobic?"
První: "Ne biolit".
Skáče blecha z jedné půlky zadku na druhou a říká si:
"Jestli to nepřeskočím, tak jsem v prdeli!"
V ZOO: V kleci u lva je velká cedule s nápisem: Ředitel ZOO prosí: NEKRMTE LVA a pod ní menší cedule: Lev prosí, abyste si nevšímali velké cedule.
Potkají se dva ježkové. Jeden má obvázanou packu.
"Co se ti stalo?", ptá se jeden.
"Ale, zapomněl jsem a podrbal jsem si záda"!
Na dveře domu zaklepe slimák. Majitel domu otevře a když vidí, že to byl slimák, naštvaně ho odhodí.
O deset roků později.
Znovu buchot na dveře.
Majitel otevře a ve dveřích se objeví nasraný slimák: "Co to mělo znamenat?!"
Potkají se dvě žížaly a jedna povídá:
"Hele, kde máš starýho?"
"Ale, kluci ho vytáhli na ryby..."
Jde mravenec za slonem a slon najednou zatlačí a vykádí se přímo na mravence. Mravenec se po dvou dnech z té hromady vyhrabe a řekne:
"Sakra, to bylo přímo do oka!"
Leze slon na strom a jde okolo medvěd a ptá se:
"Slone, proč lezeš na ten strom?"
"Protože mám rád jablíčka"
"Ale slone ty lezeš na borovici!"
"No já je mám v kapse...."
Zvířátka se dohodnou, že nebudou po lese srát a zvolí zajíce, že to bude pečlivě kontrolovat.
Druhý den medvěd strašně potřebuje a vysere se za strom. Jde okolo zajíc. Medvěd ho vidí a aby neměl průser, schová hovno do dlaně.
A zajic se ho ptá: "Co děláš medvěde?"
Medvěd: "Nic".
Zajíc: "Já jenom jestli tady náhodou nesereš!?"
Medvěd: "Ne".
Zajíc: "A co to schováváš v dlaních?"
Medvěd: "Nic."
Zajíc: "Nekecej!"
Medvěd: "Motýla."
Zajíc: "Tak mi ho ukaž."
A medvěd rozevře dlaně a povídá: "Jéé on se posral!"
Letí vrána lesem a vrazí do stromu. Padne na zem, otřepe se a řekne: "Kukuk - Kukuk". Otřepe se teda znova a říká: "Cvirik - Cvirik". Tak se otřepe ještě jednou a říká: "Sakra, já to zapoměla".
Vyjde ožralá vrána z hospody a chce letět domů. Zamává křídlama a nic, zamává podruhé a zase nic. Nechápavě zakroutí hlavou, zkusí to potřetí a nic. Nakonec to vzdá a říká: "Á, seru na to, jdu pěšky".
Jde kráva po louce a potká zajíce, jak kouří.
Koukne se na něj a řekne:
"Tak malej a už kouří!"
Zajíc típne cígo a řekne:
"Tak velká a bez podprsenky!"
Potkají se dvě kočky.
Jedna povídá:
"Ahoj!"
a druhá na to: "Meee!"
"Co prosím tě blbneš?!"
"No co, učím se cizí jazyky."
Na břehu řeky sedí zhulený zajíc, připlave k němu bobr a ptá se: "Nazdar zajíci, hele, co je s tebou, že jsi tak vysmátý?" "Co by? Hulím si tu trávu a jsem v pohodě. Dej si taky, musíš to pořádně natáhnout, podplavat na druhou stranu řeky, vynořit se a vyfouknout. Pak na tom budeš jako já." Bobr si pořádně šlukne, podplave řeku a když se na druhé straně vynoří, tak je také zhulený na drát. Přijde k němu medvěd a povídá: "Čau bobře, cos dělal, že jsi takhle v pohodě a pořád se směješ?" "Ale, pohoda, doplav si na druhou stranu, tam je zajíc a hulí trávu. Dej si od něj a budeš taky v pohodě." Medvěd tedy přeplave řeku a když vyleze na břeh, zajíc na něj vyvalí oči a křičí: "Ty vole, bobře, už vyfoukni!"
Jde žába na maškarní ples a před tím si dá do úst šlehačku.
Přijde tam a želva se žáby ptá: "Za co tu jsi??" Žába zmáčkne hubu a řekne: "Za beďara!!"
Slepice snese sedmikilové vejce.
To samozřejmě vzbudí zájem médií a novináři se ptají kohouta:
"Budete se snažit o další, větší?"
"Ne."
"A co plánujete?"
"Rozbiju pštrosovi držku!"
Žirafa si balí jointa a najednou přiběhne králík a říká: "Žirafo, kašli na drogy, svět je krásný, pojď si radši se mnou zaběhat po lese!" Žirafa se zhnuseně podívá na joint, odhodí ho a jde s králíkem.
V tom potkají slona, který si akorát jde šňupnout kokain. Králík mu říká: "Slone, kašli na drogy, život je krásný, pojď si radši s námi zaběhat po lese!"
Slon zhnuseně odhodí kokain a jde s nimi běhat.
Nakonec potkají lva, jak si jde píchnout svoji dávku heroinu. Kralík mu říká: "Hele, lve, kašli na drogy, život je krásný, pojď si s námi radši zaběhat po lese!" Lev se tak podívá na injekční stříkačku, odhodí ji a začne zuřivě mlátit králíka...
Žirafa se slonem na to vyděšeně zírají a žirafa se ptá: "Hele, lve, proč biješ toho králíka?!" "Proč? Protože ten malej hajzl mě nutí běhat po lese vždycky, když má v sobě extázi!!!
Po lese chodí strašně naštvaný medvěd. Všude okolo sníh, mrzne až praští.
Medvěd tu kopne do jedličky, tam do zajíce, vlkovi rozbije hubu a přitom si mumlá:
"Proč jsem sakra v září pil to kafe!?"
Baví se dva kamarádi:
"Hele, prý tě vyhodili ze ZOO."
"Hmm, byl jsem asi moc pomalý. Ráno vstanu, jdu krmit. Otevřu klec a.... frnk frnk .... obě želvy zdrhly."
Stojí zajíc delší dobu u zrcadla, zaječici to zneklidní a ptá se: "Už si zase mačkáš beďary?"
Zajíc na to: "Kdepak, broky..."
Může slon chodit do základní školy?
Nemůže, protože neprojde dveřmi.
A může slon chodit na střední školu?
Nemůže, protože nevychodil základku!
Do zverimexu vrazí rozzuřený muž s ledním medvědem na vodítku a řve:
"Kde je ten hajzl?"
"Kterého máte na mysli?" ptá se nechápavě prodavačka.
"Ten co mi tu před rokem prodával bílého králíka!!!"
Jede had na kole a žížala na něj bafne. Had spadne z kola, otřepe se a nazlobeně povídá:
"Žížalo, ty jsi ale kráva, kvůli tobě jsem si odřel koleno!"
Kouhout a dvě slepice hrají na schovávanou. Kohout piká, první slepice se schová do kurníku a druhá do šopy. Kohout dopočítal, jde, zakopne a zakleje:
"Kurníkšopa!"
Obě slepice vyběhnou a stěžují si:
"To není fér ty ses díval!!!"
Pasou se dvě krávy na louce a jedna z nich sežere minu. Ta jí vybouchne v puse. Druhá kráva se na ni otočí a povídá: "Ty krávo, ty se směješ, ale já jsem se děsně lekl!''
Leží nahá ženská na nudapláži a najednou se jí mezi nohama vyhrabe krtek. Zamžourá a křičí: "Jé, nazdar, ježku!" Nic. "Povídám, nazdar, ježku!" Nic. Krtek začuchá a povídá: "Ty vole, ježku, žiješ?!"
Potkala žirafa myšku a říká:
"Ty ani nevíš, jaké to je dobré mít takový dlouhý krk."
"Hmmm", myška na to.
"Díky svému krku dosáhnu na ty nejvyšší a nejchutnější lístečky."
"Hmmm."
"A když je polykám, to tak krásně dlouho trvá, než to projde celým mým krkem."
"Hmmm."
"A když se pak napiju pramenité vody, ona tak krásně dlouho sklouzavá do žaludku."
"Hmmm," povídá myška. "A už jsi někdy zvracela?"
Vykoukne krokodýl z vody na rybáře a ptá se:
"Berou, berou?"
"Ále kdepak, ani ťuk..."
"Tak se na ně vykašli a pojď se vykoupat."
"Pepo, kouří tvý koně?"
"Ne."
"Tak ti hoří stáj!!!
Sedí dvě mouchy na hovně a jedna říká druhé:
"To je dobrůtka, co?"
Druhá se vzteká:
"Nemluv na mě, smrdí ti z huby!"

Biigl

6. července 2007 v 21:23 Pejsci

Jezevčík

6. července 2007 v 21:12 Pejsci

Štěnata

6. července 2007 v 20:47 Pejsci

Mopsík

6. července 2007 v 20:40 Pejsci

Anketa 3

6. července 2007 v 18:57 Ankety
Hlasujte

Anketa 2

6. července 2007 v 18:57 Ankety
Hlasujte

Anketa 1

6. července 2007 v 18:56 Ankety
Hlasujte nyní

Oliver James

6. července 2007 v 18:20 Celebrity
Celé jméno: Oliver James Hutson
Umělecké jméno : Oliver James

Přezdívka: Oli

Narozeniny: 1.června, 1980

Je mu 25 let...

Barva očí : Hnědá

Barva vlasů : Hnědá (obarvený na černo)
Bydliště : Los Angeles, CA

Škola : Woking College, Guilfordská škola hraní/vystupování umění


Koníčky : závody aut, muzika