Johny Depp

6. července 2007 v 21:33 |  Piráti z Karibiku
Něžný pirát Johnny je prostě cool! Ani fakt, že se usadil s přitelkyní Vanessou Paradis, s kterou má dvě děti, nec nemění na tom, že v jádru zůstává stále rebelem. kašle na Hollywood, užívá si opravdového života na francouzském venkově. Johnnyho fascinují hoky, které nejsou ani trochu umělé. Oceňuje jemnou krásu, charizma a silnou osobnost. Pokud vypadáš jako Paris Hilton, těžko ho sbalíš...
Jeho temná minulost
Je hollywoodskou megahvězdou. Zbožňují ho fanoušci na celém světě. Ale Johnny Depp si prožil i hořké časy...Až do 22. května 1999 se můj život podobal noční můře. Teprve s narozením dcerky Lily-Rose jsem se stal skutečným člověkem! Johnny Depp (44) mluví o své temné minulosti a zamyšleně si hladí bradku. Dřive proslul spíš šílenými excesy než přemýšlivostí. Počátkem roku 1999 ho při potyčce s fotografem zatkla policie před jednou londýnskou restaurací. Nebyl to jeho první konflikt se zákonem. V roce 1993 se před Johnnyho klubem Viper Room v Los Angeles zhroutil herec River Phoenix. Později se ukázalo, že zemřel na předávkování drogami. Johnny byl obžalován z údajného obchodu s narkotiky ve Viper Room - ale nikdy nebyl odsouzený. "S drogami jsem začal experimentovat hodně brzy. Byl jsem vážně hloupý, myslel jsem si, že to patří k věci, když se někdo chce stát hvězdou,"přiznává dnes otevřeně Johnny. O rok později došlo k dalšímu skandálu: V drogovém opojení zdemoloval v New Yorku hotelový pokoj! Zklidnit ho nedokázala ani jeho zehdejší dívka, supermodelka Kate Moss (33). Dnes se Kate jako přítelkyně britského skandálního hudebníka Petea Dohertyho (28) objevuje na titulních stránkách časopisů z podobně smutných důvodů. Pro Johnnyho byl rozchod s Kate prvním krokem k lepšímu životu. Ovšem teprve jeho nynejší partnerka, francouzská zpěvačka Vanessa Paradis (34) přivodila v roce 1999 obrat k lepšímu - o celých 180 stupňů! Dnes už si Johnny uvědomuje, že mnohé v jeho dřívějším životě bylo špatné. "V 15 letech jsem odešel ze školy, abych se stal rockovou hvězdou. Potom už zbývala jen jedna možnost: Buď se proslavím, nebo spadnu na dno." Osud mu byl naštěstí nakloněný. Dnes je Johnny oslavovanou filmovou hvězdou. "Ale kdyby se chtěly moje děti dopustit stejných chyb jako já, vytahám je za uši!" ušklíbne se.
Johnny Depp
Narozen: 9.6.1963
Po smrti dědečka Johnyho si jeho otec našel práci v Kalifornii. Toto období se jeho rodina stěhovala z místa na místo, často bydleli v motelu. Johnny toto období překonával uleváním, od 12 kouřil a na střední škole propadl drogám. Vysvobozením se pro něj stal rozvod rodičů a hlavně to že dostal k narozeninám kytaru. Přestal se poflakovat a založil skupinu Flame. Tuto dobu však ještě vůbec nepomýšlel na to že by mohl být hercem a tak jako u většiny herců rozhodla náhoda. oženil se s filmovou maskérkou Lori Allisonovou a ta ho seznámila s hercem Nicolasem Cagem. První roli si zahrál v horou Noční můra v Elm Street. Johnnyho slávu však neodstartoval film, ale seriál Jump Street 21, kde se objevoval 3 sezóny. V té době se všichni mysleli, že ho čeká osud každého seriálového herce, ale přišlo osudového setkání s režisérem Timem Burtonem. Těžko říst jestli Burton proslavil Johnnyho nebo naopak každopádně si padli do noty a jejich spolupráce zahrnuje jednu bizardnost za druhou. Jejich 1. společný výtvor Střihoruký Edward zajistil Johnnovi obdiv diváků a úctu kritiků. Proto nic nebránilo tomu, aby se nevrhli do dalších skvělých projektů, tak se vrhli do filmů např. Ed Wood, Ospalá díra, muzikál Mrtvá nevěsta a pohádka Karlík a továrna na čokoládu. Potom přišli velice úspěšní Piráti z Karibiku a Johnnovi tato role velmi sedla. Nyní se připravuje na ztvárnění Freddieho Mercuryho a ruského agenta Litviněnka. O práci se Johnny v následujících letech opravdu nemusí bát. Teď žije s herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradisovou a má dvě děti - dceru Lily-Rose a syna Jacka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama