Barry Watson - Matt Camden

9. září 2007 v 12:00 |  Sedmé nebe
Celé jméno: Michael Barrett Watson
Datum narození: 23.dubna 1974
Místo narození: Traverse City, Michigan, USA
Stav: rozvedený
ŽIVOTOPIS
Barry se narodil v Traverse City, Michigan jako třetí dítě ze čtyř dětí (sourozenci Scott a Christie jsou starší, Kip je mladší). Jeho otec byl advokát a matka pracovala jako "paralegal".
Když bylo Barrymu 8 let přestěhovali se rodiče do Dallasu a Barry začal s modelingem. Ve čtrnácti letech se jeho rodiče rozvedli. V patnácti odešel do Californie a téměř okamžitě dostal práci v seriálu Dny našeho života. Tuto práci měl šest měsíců a poté se vrátil do Dallasu a promoval na vysoké škole v Richardson v r. 1992.
V devatenácti se vrátil do L.A. a znovu e rozhodoval, co bude dělat. Začal parkovat auta v House of Blues, ale po šesti měscích byl vybraný do seriálu Aerona Spellinga Malibu Shores (1996). Dříve než přijal roli Matta Camdena v sedmém nebi, hostoval v mnoha dalších populárních pořadech, zahrnujících také Baywatch, kde byl jednou z prvních postav která se utopila. Objevil se taky ve scifi filmu Útok s Darryl Hannah a zahrál si hlavní roli ve filmu Učení slečny Tinglové spolu s Katií Holmes.
MATT CAMDEN
Matt je nejstarším dítětem Annie a Erica. Z počátku seriálu plní úlohu jako starší a rozumnější brácha a radí, chrání a hlídá své mladší sourozence. Ovšem, když nastoupí na vysokou a najde si s kamarádem byt vše se změní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama