Catherine Hicks - Annie Camden

9. září 2007 v 12:04 |  Sedmé nebe
Celé jméno: Catherine Bethany Hicks
Datum narození: 6.srpna 1951
Místo narození: Scottsdale, Arizona, USA
Stav: vdaná za Kevina Yaghera, Dcera Catie (*1992)
ŽIVOTOPIS:
Catherine Hicks se narodila 6.srpna 1951 na Manhattenu. Vyrůstala ve Scottsdale (Arizona) a také zde v r. 1969 promovala. Poté, co si vybrala za hlavní předmět studia bohosloví a anglickou literaturu na univerzitě v Notre Dame se rozhodla, že chce být spíše herečkou než učitelkou a to byl důvod proč začít hrát.
Své první herecké zkušenosti získala již během studií. Absolvovala dvouletou hereckou konzervatoř při Cornell University ve státě New York. V roce 1975 byla poprvé uvedena na televizní obrazovku v seriálu "Ryan's Hope". Po tomto seriálu si Cathie začala propracovávat cestu mnoha filmy a seriály jako např. The Bad News Bears (1979- 80) a Tucker's Witch (1982-83).
Cathie Hicks byla nominována na cenu Emmy 1980 za titulní úlohu Marilyn Monroeové v životopisném TV snímku MARILYN: Co zůstalo nevyřčeno.
Její velký čas přišel v 80.letech, když se objevila ve filmu "Star Trek IV: The Voyager Home" jako velrybí bioložka Dr. Gillian Taylor a v Dětské hře jako Karen Barclay. Před seriálem Sedmé nebe nechtěla už v žádné televizní show hrát, ale když četla scénář, pomyslela si, že její postava Annie je tak srdečná a směšná, a tak roli neodmítla.
Cathy je vdaná za Kevin Yaghera, který je o dvanáct let mladší. Společně žijí v LA, Californii a mají dceru Catii, narozenou v roce 1992.
ANNIE CAMDEN
Matka rodiny Annie Camden drží rodinu v pohotovosti a občas těžko hledá minutu volna. I tak je ale Annie vždy na místě, kde ji nejvíc potřebují a každý se na ni může v případě nouze obrátit s žádostí o pomoc. Důležitou roli hraje nejen pro svoje děti, které jsou pro ni vším, ale také pro manžela Erica, který je pro ni stále největší láskou života.
Annie se narodila rodičům Charlesi a Jenny Jacksonovým, hned ale na začátku seriálu Jenny umírá na leukémii. Její otec si najde přítelkyni (našel) a zjistí se (zjistilo se) že má Aizhaimra (nevím jak se to píše).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama