Jessica Biel -Mary Camdon

9. září 2007 v 11:24 |  Sedmé nebe
Celé jméno: Jessica Claire Biel
Datum narození: 3.března 1982
Místo narození: Ely, Minnesota, USA
ŽIVOTOPIS
Jessica se narodila 3.března 1982 v Ely, Minesota a dětství trávila v Boulder v Coloradu, spolu se svými rodiči Jonem a Kim a s mladším bratrem Justinem. Později odjela studovat na vysokou školu v Fairview, kde byla dobrou studentkou. Jako dítě se Jessica dala přemluvit na kariéru zpěvačky vystupující v divadle. Začala hrát v 9 letech. Přirozená krása Jessicu brzy přivedla na dráhu modelingu a komerční práce. V roce 1996 přijala roli Mary Camden v seriálu Sedmé nebe a další dva roky také působila jako modelka v kampaních jako "Limited too".
Sedmnáctiletá Jessica se v roce 2000 pokusila upustit od kontraktu s Aeronem Spellingem a tak odejít ze seriálu Sedmé nebe a WB. Kvůli tomu pózovala polonahá v březnové edici Gear Magazinu. Nebyly to pouze obrázky, ale také články, které šokovaly některé lidi, kteří spojovali Jess s Mary Camden. V každém případě nebylo upuštěno od smlouvy. Nyní toho Jessica lituje a stále se objevuje v některých epizodách jako studentka univerzity v Massachusetts.
Díky svému atraktivnímu vzhledu se brzy stala jednou z nejobsazovanějších mladých hereček současnosti, když se po ukončení smlouvy se seriálem dostala k zakázkám jako Ulee's Gold, Summer Catch, I'll Be Home For Christmas, Pravidla vášně, Texaský masakr motorovou pilou či Cellular. V příštích několika letech budou tituly v její filmografii přibývat jen pozvolna - je totiž rozhodnuta vrátit se zpět na univerzitu, neboť kvůli svým filmovým závazkům odchodila jen tři semestry.
MARY CAMDEN
Mary Camden je nejstarší dcerou Erica a Annie. Právě dokončila střední školu a zažádnou cenu nechce jít na vysokou - rozhoduje se čím chce v životě být, a proto se často s rodiči dostává do konfliktu kvůli svým názorům i konání. Se svými problémy se na ni často obrací mladší sestra Lucy, se kterou sdílí pokoj. I přes některé problémy je Mary zodpovědná, spolehlivá a citlivá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama