Mackenzie Rosman - Ruthie Camden

9. září 2007 v 11:53 |  Sedmé nebe
MACKENZIE ROSMAN
Celé jméno: Mackenzie Ryann Rosman
Datum narození: 28.prosince 1989
Místo narození: Charleston, South Carolina, USA
ŽIVOTOPIS
Mackenzie Rosman se narodila 28.prosince 1989 v Charleston, South Carolina. Do čtyř let vyrůstala v Charlestonu, poté se spolu s matkou Donnou, nevlastním otcem Randym a se sorozenci Chandlerem a Katelyn přestěhovali do Los Angeles. To byl čas kdy se Mackenzie zúčastnila konkurzu na nové rodinné drama Aerona Spellinga Sedmé nebe, které se stalo ve WB nejlépe hodnocenou show. Mackenzie v ní účinkuje již 10 let.
Mackenzie začala svou hereckou kariéru již v pěti letech, když personál a posádka byli překvapeni, jak se Mack mimochodem představuje - chodila po všech pokojích a všem potřásala rukou, jak se představovala. Posléze ji matka, povzbuzena přáteli, zapsala do talentové agentury a Mack začala pracovat komerčně pro Tuft's Health Care v Bostonu, což zahrnovalo reklamy na Hormel Chilli Hotdog a boty Nike.
Mack miluje New York, Philadelphia, Atlanta a Miami a velmi si užívá, když může tato místa navštívit. Její nejlepší dovolená byla v Detroitu, když byla mladší. Ráda by také navštívila Austrálii a její krásnou přírodu. Její oblíbenou sladkostí je žvýkačka. Cení si všech svých fanoušků a když může, ráda dá autogram a snaží se odpovědět na veškeré dopisy. Její nejoblíbenější film je Titanic a Grease, oblíbenou skladbou je Another Brick In The Wall od Pink Floydů. Také ráda poslouchá country, pop rock, r&b a rap. Je radši, když jí lidé říkají jen Mack.
V šestnácti letech má Mackenzie za sebou již deset let hereckých zkušeností, což je mnohem více než má většina jejich hereckých vrstevníků. Mackenzie se připravuje na svůj poslední rok na vysoké škole v Sedmém nebi, čímž mělo toto drama původně končit. Kromě herectví je Mackenzie čestnou studentkou, jejíž vášní je jízda na koních - soutěžení v předvádění skoků. Také ráda tancuje,plave, bruslí, hraje si se svými psy a o víkendech chodí ven s přáteli. Dnes Mackenzie žije v Los Angeles s celou rodinnou, což je nejlepší pro stálé natačení Sedmého nebe.
RUTHIE CAMDEN
Na počátku sériálu je Ruthie v pozici benjamínka rodiny, což se změní z narozením dvojčat. Většinu času je roztomilá, vtipná a bojuje se svými dětskými problémy. Ruthie má jeden výrazný charakteristický rys - vždycky řekne přesně to, co si myslí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MicheLliNn MicheLliNn | E-mail | Web | 13. září 2008 v 12:16 | Reagovat

Ćauwes Hlásnětw

pro mě a můj blog plsím MicheLliNn

děkuju

web:http://barci-p.blog.cz/0809/2-kolo-sonbu

2 djlfdeuqh djlfdeuqh | E-mail | Web | 7. května 2009 v 14:19 | Reagovat

PCRHvy  <a href="http://qlxgglxtsnlv.com/">qlxgglxtsnlv</a>, [url=http://xkdokeformuo.com/]xkdokeformuo[/url], [link=http://rzwxojzvqlbu.com/]rzwxojzvqlbu[/link], http://sibwjvxyyafg.com/

3 jbzfffojytc jbzfffojytc | E-mail | Web | 30. května 2009 v 15:50 | Reagovat

GtNmEK  <a href="http://rmxhdkhxfrjw.com/">rmxhdkhxfrjw</a>, [url=http://zhwllsylntgx.com/]zhwllsylntgx[/url], [link=http://npogyyxuiwfn.com/]npogyyxuiwfn[/link], http://uqbczzkfmvin.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama