Stephen Colins - Erick Camden

9. září 2007 v 12:06 |  Sedmé nebe
Celé jméno: Stephen Weaver Collins
Datum narození: 1. října 1947
Místo narození: Des Moines, Iowa, USA
Stav: manželka Faye Grant, dcera Kate (*1985)
Živtopis:
Stephen Collins, celým jménem Stephen Weaver Collins se narodil 1.října 1947 V Iowe. Jeho prostřední jméno pochází z matčiny strany po prapradědečkovi generálu Jamesi B. Weaverovi. Stephen Promoval na vysoké škole Hastings v Hudson, NY. V roce 2003. Stephen Collins si zahrál v Star Trek: The motion picture (1979). Collins byl také uvedený jako jeden z dvanácti "slibných nových herců roku 1991" v Obrazovce světa Johna Willise.
Jako herec zářil v mnoha dalších televizních filmech, v četných charakteristických rolích zahrnujících také The First Wives Club, a čtyři Brodwayské hry. Zazářil v Shakespearovském Newyorském festivalu jako producent a režisér, úspěšně také produkoval oblastní hru, ve které hrál na Broadway - Starý chlapec. Hrál JFK v Ženě jménem Jackie, za což získal Emmy za nejlepší minisérii a byl nominován na Emmy za svůj výkon ve Dvou paničkách Grenvillských.
Jednou z jeho nejznámějších rolí je postava reverenda Erica Camdena v Sedmém nebi. Tato postava byla hodnocena jedenáctým místem v televizním průvodci "50 největších televizních otců"(2004).
Stephen Collins je mnohonásobně talentovaný. Kromě jiného je autorem dvou novel: Oční kontakt a Dvojí ohrožení.
Stephen dnes žije v L.A. spolu se svou ženou herečkou Faye Grant. Žije s nimi i jejich dcera Kate, která o tátovi říká: "Můj táta je hezký, odvážný, zábavný a číslo jedna."
ERIK CAMDEN
Reverend malé farnosti v městečku Glen Oak v kalifornii je laskavým otcem sedmi dětí a také je citlivým a chápavým manželem. Je vždy přpraven poslouchat dětské a pubertální trápení svých dětí, ale i menší či větší problémy svých "oveček". Dokáže lidi rozesmát, je dobrým řečníkem a také je otevřený novým ideám. Někdy dokáže být velmi tvrdohlavý nebo trošku moc upovídaný.
Eric se narodil Johnu a Ruth Camdnovým. Má sestru Julii, které mimo jiné pomůže z alkoholismu a narodí (narodila) se jí dcerka Erika, Juli ji pojmenuje (pojmenovala) po Erikovi a Annie. Jeho rodiče jsou zpočátku velice tvrdí, ale později se to změní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama