Úvod k Sedmému nebi

9. září 2007 v 11:04 |  Sedmé nebe
SEDMÉ NEBE
ŽÁNR: Rodinný seriál až drama
ROK VYSÍLÁNÍ: 1996 - 2006
TVŮRCE: Brenda Hampton
PŮVOD SERIÁLU: USA
DÉLKA SERIÁLU: 60 minut
OCENĚNÍ: Nominováno na Emmy, dalších 20 nominací a 45 vítězství, zejména za řešení společenských a celosvětových problémů ( drogy, kouření a těhotenství mladistvích atd.)
NĚCO O NĚM:
Tento seriál vypráví o devítičlenné rodince + pes. Otec je reverend místního kostela - Erick Camden - řeší nejrůznější problémy. Matka Annie je v domáctnosti, taky co jiného když mají sedm dětí že? Děti: Matt studuje lékařskou fakultu, bydlí se svým kamarádem v bytě a řeší problémy s děvčaty. Mary: druhé nejstarší dítě, rozhodla se nejít na univerzitu, koupila si auto a pracuje jako servírka, odednška už ne. Lucy: Ve čtvráťáků na střední škole, řeší problémy s kluky. Simon : V prváků na střední škole, momentálně hledá přítele a přítelkyni, protože se mu dívka odstěhovala. Ruthie: Miláček rodiny, na základní škole, chytrá prostě rozkošná. Samuel a David: Dvouletá dvojčata,ty se projevý až vyrostou :o) a Happy - krásný bílý pejsek, teda fenka. No a o čem tento seriál tedy je? Je o křesťanské rodině Camdenů, kde se matka(Annie) a otec(Erick) potýkají v domáctnosti se sedmi dětmi různého věku. Přátelé, sousedé, milované zájmy různých členů rodiny doléhají na zápletky jednotlivých dílů a také se snaží poradit jak lze řešit některé situace v běžném životě.
A pokud se chcete dívat jak tato rodina a její členové řeší problémy, dívejte se na ně na Primě vždy ve 12 hodin a ti co tento seriál nestíháte si nahrávejte na video a nebo si leda už jen můžete číst o čem jsou jednotlivé díly - docela mě štve, že to dávají tak brzo :o((( ale co se dá dělat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama